Chcę To Przeżyć – akcja, która integruje naszą społeczność!

Organizujemy akcję #ChcęToPrzeżyć, która umożliwia wszystkim chętnym spełnianie marzeń bez płacenia za nie. Wystarczy zgłosić się do akcji, wypełniając krótki formularz. Wybranym Marzycielom wręczamy za darmo nasze vouchery, których realizacje relacjonują w swoich mediach społecznościowych. W każdej edycji bierze udział ponad 700 osób z całej Polski! W 2022 uruchomiliśmy też edycję CHTP Silver!

https://chcetoprzezyc.pl/

Maraton Marzeń – konkurs, w którym spełnimy Twoje marzenie!

Maraton Marzeń to konkurs, do którego każdy może zgłosić swoje marzenie. Dowolne! Najciekawsze projekty na 42 dni otrzymują wsparcie osobistych Mentorów, którzy pomagają im planować, w jaki sposób osiągną założone cele. Główna nagroda to 10 000 złotych.

https://maratonmarzen.pl/

Napędzani Marzeniami – podcast, który zmotywuje Cię do działania!

Jeśli do spełniania marzeń motywują Cię autentyczne historie innych osób – to podcast dla Ciebie. Napędzani Marzeniami to audycja, w  której Joanna Borucka (właścicielka Katalogu Marzeń) rozmawia z absolutnie wyjątkowymi ludźmi. Wśród nich są zdobywcy najwyższych szczytów świata, samotni podróżnicy, profesorowie, biznesmeni, artyści… Osoby udowadniające, że chcieć znaczy móc. Po pierwszej odsłuchanej rozmowie nie odmówisz sobie kolejnych!

https://napedzanimarzeniami.pl/

Dream and Do – stypendium dla marzycieli

Wierzymy, że świat staje się lepszy z każdym spełnionym marzeniem, dlatego wspieramy osoby, które mają niecodzienne marzenia i wielką energię do ich spełniania. W Dream and Do oferujemy pomoc rozumianą na różne sposoby – finansową, merytoryczną i logistyczną. Do tej pory wsparliśmy ponad 10 stypendystów, za których projekty ogromnie trzymamy kciuki. Wśród nich znalazła się czwórka naszych pracowników – Klaudia, która zdobyła Kilimandżaro, Natalia, która przeszła GSB, Tymek, który zdobył Mont Blanc oraz Aga ze swoim certyfikatem AFF. Może i Twoje marzenie wspólnie uda nam się zrealizować :)?

https://dreamanddo.pl/

#DREAMTEAM — Dołącz do naszej społeczności! Spełniaj z nami swoje marzenia, te prywatne i zawodowe!