Jesteśmy pracodawcą marzeń
i mamy na to dowód

Otrzymaliśmy tytuł „Dream Employer 2021” w konkursie dla pracodawców organizowanym przez Brief.pl. Praca u nas to praca marzeń!

Sprawiamy, że praca staje się zabawą, a inni to doceniają

Zdobyliśmy III miejsce w konkursie People Innovation za „Gang Potęgusiów” czyli grę opartą na naszych wartościach firmowych.

Tworzymy przestrzeń dla rodziny

Zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie „Firma Przyjazna Rodzinie / Firma Przyjazna Człowiekowi” w kategorii małych firm.

BENEFITY

#SpełniamMarzeniaZawodowo – świętujemy rocznice zatrudnienia

Dodatkowy urlop i pieniądze na spełnienie swoich prywatnych marzeń? Czemu nie? 🙂 Doceniamy naszych pracowników za staż pracy właśnie w ten sposób. W ramach projektu #SpełniamMarzeniaZawodowo szczególnie świętujemy 1, 3, 5, 7, 10 i 15 rok zatrudnienia.

Marzyciele Pomagają

Każdy członek zespołu Katalogu Marzeń w ramach dodatkowego urlopu przez 6 dni w roku może zmieniać świat na lepszy, dzięki akcji Marzyciele Pomagają. Każdy sam wybiera sprawę, której chce się poświęcić i działa najlepiej jak potrafi. Dzielimy się relacjami, pozytywnymi emocjami i wysyłamy dużo dobrej energii w świat. Ty też możesz pomóc!

Zobacz, co zrobiliśmy do tej pory w ramach akcji Marzyciele Pomagają:

Zobacz film

#ChcęSięRozwijać

W Katalog Marzeń zależy nam na rozwoju każdego pracownika. W ramach budżetu partycypacyjnego nasi pracownicy mają możliwość zaaplikować o szkolenie, webinar, książkę, podcast czy konferencję, która zaciekawiła pracownika i wesprze go w codziennej realizacji zadań! Wystarczy wypełnić krótki formularz aplikacyjny.

Praca zdalna

Bez względu na to, do którego Działu dołączysz – będziesz mieć okazję pracować zdalnie. Jeszcze przed pandemią pracowaliśmy w modelu hybrydowym i nie zamierzamy tego zmieniać. Nie wszyscy pracownicy mieszkają w Warszawie. Poza tym doskonale wiemy i rozumiemy — są dni, w których większą efektywność daje praca z domu lub innego ukochanego miejsca.

#4godzinynaurodziny

Lubimy świętować razem, również urodziny! Poza urodzinowym voucherem i wyśpiewanym „dobrze, że jesteś” otrzymasz od nas dodatkowe pół dnia wolnego 🙂

Opieka medyczna i karta sportowa

Wiemy doskonale, że sport to zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze! 😊 Dlatego każdy Marzyciel ma możliwość przystąpić do ubezpieczenia medycznego, finansowanego przez pracodawcę oraz karty sportowej współfinansowanej przez Katalog Marzeń.

Okazjonalne vouchery

Zależy nam, aby pracownicy znali naszą ofertę jak najlepiej i byli ambasadorami produktów, które oferujemy! Jest to niezwykle ważne w codziennej pracy wszystkich zespołów. Przy okazji daje pracownikom szansę na przeżycie wielu ciekawych doświadczeń. Lot paralotnią albo skok ze spadochronem w ramach obowiązków służbowych? Bardzo proszę! 😊

Losowanie atrakcji, lunch’u międzyzespołowego, śniadania z Szefową

Atmosfera to nasz atut. Cyklicznie pracownicy mogą brać udział w losowaniu atrakcji z naszego katalogu, udać się na lunch z osobą z innego obszaru, a również zjeść pyszne poniedziałkowe śniadanie z naszą Szefową.

Lodówka z Prosecco w biurze 🙂

Tak, tak! W naszym biurze stoi lodówka z wypełnionymi po brzegi butelkami prosecco. W katalogowym słowniku nie istnieje słowo „porażka”, są tylko sukcesy lub lekcje, a jedne i drugie doceniamy tak samo. I właśnie w obu przypadkach jest to świetna okazja do tego, aby otworzyć butelkę i wypić lampkę za sukces bądź lekcję z członkami DreamTeam! Na zdrowie 🙂