#DREAMTEAM – U NAS KAŻDY JEST WAŻNY

Katalog Marzeń to ponad 40 wspaniałych osób, które tworzą: Dział Marketingu, Dział Rezerwacji, Dział Obsługi Marzeń, Dział Partnerski i B2B, Dział IT, Dział HR oraz Dział Efektywności, Rozwoju i Analityki Biznesowej.
Praca zajmuje większość naszego czasu, ale w zupełności wystarcza go też na wspólne kursy gotowania, latanie w tunelu aerodynamicznym i weekendy w SPA. Co 2 tygodnie organizujemy losowanie wspólnych lunchy i testowanie atrakcji oraz śniadań z naszą Szefową Asią!
Mamy 6 dni dodatkowego płatnego urlopu na dobroczynność i otwarty budżet rozwojowy. Każdy może wysłać wniosek. Ty też!

Słówka kilka od naszej CEO – Joanny Boruckiej

Katalog Marzeń powstał kilkanaście lat temu w mojej głowie. Nie wyglądałby tak, jak wygląda dzisiaj, bez osób, które kolejno dołączały do mnie, aby wspólnie czynić świat lepszym miejscem poprzez spełnianie marzeń. Dzisiaj #DreamTeam to ponad 40 zaangażowanych pracowników, którzy spełniają swoje i Wasze marzenia. Jesteś ciekawy, kto przygotowuje treści marketingowe, kto dba o ofertę, a kogo spotkasz, przychodząc do biura po odbiór prezentu? Z kim będziesz pracować po dołączeniu do naszego #DreamTeam? Poznaj lepiej nasze działy!

Zespół Obsługi Marzeń

To tutaj spotkasz dobre duszyczki, które cierpliwie odpowiedzą na każde pytanie nawet najbardziej wymagającego Klienta :). Julka, Weronika, Ala, Ania, Michał i Magda na co dzień doradzają Marzycielom w wyborze prezentów dla bliskich, dbają o terminową wysyłkę paczek, własnoręcznie wiążą kokardki na Waszych voucherach. Łukasz, Emilka i Aldona wyśledzą i rozliczą każdą zagubioną fakturę i paragon. Na czele Działu Obsługi Marzeń stoi Kamila, która jest z nami już od 2016 roku!

Zespół Rezerwacji Marzeń

Lot balonem miał być w czwartek, ale jednak musisz przełożyć go na sobotę? Nie ma problemu! Potrzebujesz idealnego terminu na romantyczną kolację z chłopakiem? W lepsze ręce po pomoc trafić nie można! Ania, Asia i Iga zaradzą na wszystko. Na co dzień łączą naszych Klientów z partnerami odpowiedzialnymi za atrakcje z naszej oferty. To dzięki ich pracy masz pewność, że Twoje marzenia zostaną zrealizowane w wymarzonym przez Ciebie momencie. Daj im tylko znać podczas rejestrowania vouchera na naszej stronie. I już, marzenie spełnione! Za tak sprawny proces rezerwacji odpowiada Ania, Menadżerka Zespołu Rezerwacji, która z Katalogiem związana jest już od 11 lat i jako pierwsza z nas poznała tajniki pracy zdalnej, pracując w ten sposób od samego początku!

Zespół Partnerski

Jest z nami już prawie 1000 Partnerów oferujących swoje atrakcje w całej Polsce i nie tylko! To zasługa Patrycji, Natalii, Ani, Karoliny, Kasi, Justyny oraz Oli — managerki Działu Partnerskiego. Dbają o powiększającą się z dnia na dzień ofertę oraz relacje z naszymi Partnerami. Każda z dziewczyn odpowiada za konkretne atrakcje — lotnicze, wodne, samochodowe, SPA. Chcesz wiedzieć, która z nich najmocniej kocha żagle, a która jest miłośniczką motoryzacji? Dołącz do nas i wszystko stanie się jasne! 🙂

Zespół B2B

Klienci biznesowi poszukujący prezentów i nagród dla pracowników, prezentów dla klientów i kontrahentów — mogą porozmawiać z Anią. Ania jest znana z trafiania w dziesiątkę z ofertą biznesową. Najlepiej wie, jakich prezentów oczekują pracownicy. Natalia odpowiada za ofertę Katalogu Marzeń na platformach bonusowych. Dzięki temu pracownicy wielu firm mogą zbierać punkty i wymieniać je na vouchery na przeżycia! To właśnie w tym dziale zrodził się również pomysł na Radość w pracy — konkurs dla firm, w którym pracownicy mogą za darmo spełnić wspólnie marzenia. Wspomniany duet idealnie dopełnia Ola, która jest managerką Działu Partnerskiego oraz Działu B2B.

Zespół Dream ITeam

Co my byśmy bez nich zrobili! Dział Dawida tworzą dwa Przemki i Damian. Czuwają nad bezpieczeństwem strony, współpracują z deweloperami, dbają o przebieg procesów i zarządzanie wiedzą wewnątrz organizacji. Udoskonalają nasz CMS i regularnie serwują pokaźną liczbę porad ułatwiających codzienną pracę. Choć bardzo staramy się dbać o pamięć, czasami ratują nas od zapomnianych haseł. Chłopaki, obiecujemy poprawę! 🙂

Zespół Marketingu

Nie wiemy, jak Beata ogarnia te kreatywne bestie, ale radzi sobie zdecydowanie lepiej niż dobrze! 🙂 Opanowanie energicznych Agi, Klaudii, Moniki, Marty, Oli, Any, Tymka, Aleksa, Piotrka i Jakuba to nie lada wyzwanie. To oni odpowiadają za organizację #ChcęToPrzeżyć, Maratonu Marzeń, śmieszkowanie w mediach społecznościowych, opisywanie atrakcji, które możesz znaleźć na stronie, promocję oraz identyfikację wizualną Katalogu Marzeń oraz Dream&Do. Śledzi Cię reklama w Google? To na pewno sprawka Tymka. A wiesz, kto stworzył tę stronę? Piotrek, pozdrawiamy! 🙂 Nad wysokim pozycjonowaniem czuwa Aleks. Znajdziemy też zadanie dla Ciebie!

Zespół Mango

Ale, że owoc? 🙂
Mango, które miało być Menago (ale nie wyszło) to nic innego jak 8 wspaniałych głów (Szefowa Asia, dwie Anie, dwie Ole, Besia, Kamcia, Dawid) w rolach menedżerskich. To w tym Zespole kminimy, analizujemy, burzujemy jak każdego dnia sprawiać, aby Katalog Marzeń był coraz lepszą firmą i coraz lepszym miejscem pracy!

Zespół Video

Oto oni! Patryk i Rafał, którzy nie wiadomo kiedy wyskoczą z kamerą bądź aparatem i uchwycą najlepsze momenty z naszego codziennego biurowego życia. To nasz jedyny w pełni męski Zespół w Katalogu (a więc tym bardziej warto wejść z nimi w komitywę bo chłopaków u nas dalej „jak na lekarstwo”;)). Na co dzień realizują materiały w formacie video i foto dla naszych Partnerów, ale chętnie stworzą dla Ciebie materiały wewnętrzne (przekupstwo w formie uśmiechu lub jedzenia na pewno zostanie uwzględnione! :D) Doradzą czy masz mówić głośniej czy ciszej albo czy brodę podnieść wyżej czy niżej aby dobrze wypaść na koniec. A realizują to bo #VideoToNaszDomyślnyFormatKomunikacji 🙂